Filtry
Wyczyść

Filtry:

Cena(zł):

-
Wyczyść
TASSE Produkt polski TASSE 159.90 PLN
TASSE Produkt polski TASSE 129.90 PLN
Oświetlenie łazienki - podświetlane lusterko ścienne SPLASH Darmowa dostawa SPLASH 258.50 PLN

Britop to polska marka, której - dzięki determinacji i zaangażowaniu w realizację projektów, będących owocem pasji i obserwacji światowych trendów, udało się osiągnąć wysoką pozycję w branży oświetlenia. Początek aktywności tej renomowanej marki to rok 2010, kiedy to wraz z kilkoma innymi brandami - do życia powołała ją Grupa Christiana Ortlieb, działająca w segmencie oświetlenia.

Britop Lighting dostarcza dziś swoje wyroby do ponad 50 krajów, co jest dowodem wyjątkowości oferowanego asortymentu lamp oraz nadążania za upodobaniami i gustami globalnego rynku oświetleniowego. Przy każdej nadarzającej się okazji, związanej z uczestnictwem w prestiżowych targach branżowych czy licznymi publikacjami, firma z dumą podkreśla swoje rodzime korzenie. Siedziba i montownia lamp Britop Lighting mieści się w Bierawie (województwo opolskie), gdzie funkcjonuje na obszarze ponad 10 hektarów.

Sukces marki to przede wszystkim umiejętność szybkiego dostosowywania asortymentu podażowego do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Britop produkuje lampy uniwersalne, ale z chęcią podejmuje też wyzwania związane z indywidualnymi i spersonalizowanymi projektami wnętrz. Asortyment marki jest bardzo szeroki – od ultranowoczesnych i futurystycznych stylizacji - do wzornictwa klasycznego oraz nawiązującego do minionych i okresowo powracających trendów retro. Zaprojektowane poszczególne kolekcje lamp są ponadczasowe – ze względu na wykreowaną różnorodność, ale również z racji zastosowania w procesie ich produkcji najlepszej jakości materiałów i solidnego wykonawstwa. Wszystko to sprawia, że lampy te idealnie harmonizują zarówno w tradycyjnymi wnętrzami, jak i nowocześnie zaaranżowanymi pomieszczeniami.

Dążenie do perfekcji, powierzanie określonych zdań najlepszym specjalistom w poszczególnych dziedzinach i dbałość o detale – to podstawowe cechy charakteryzujące działalność Britop Lighting. Pozwala to na tworzenie przy udziale oświetlenia Britop dopracowanych, efektownych i funkcjonalnych przestrzeni. Lampy Britop Lighting to nie tylko oświetlenie, ale także wyjątkowo ozdobny i dekoracyjny element wyposażenia, nawet, gdy nie świecą.

Bogactwo wzorów i kolorystyki to kolejna zaleta marki, dzięki której z łatwością można dopasować oświetlenie do istniejącego wnętrza. W asortymencie lamp można znaleźć różne kształty – geometryczne, asymetryczne, amorficzne czy stylizowane motywami florystycznymi. Jeśli chodzi o barwy, to wybierać można spośród wykończeń monochromatycznych, kolorystyki betonu, patyny, miedzi albo drewna. Połączenie nieszablonowych form z dodającymi charakteru detalami, dużą gamą kolorów i tonacji, umożliwia wyjątkowo nastrojowe i klimatyczne aranżacje, wzbogacane przez wyraziste światło. Unikalność, trwałość i ponadczasowość – to Britop Lighting. Oprócz wymienionych rodzajów oświetlenia, firma oferuje również specjalne systemy podświetleń dekoracyjnych – Led Line (np. schodów czy ciągów komunikacyjnych), oświetlenie łazienkowe oraz lampy dedykowane dla pokojów dziecięcych.